DENİZ YILDIZLARI

DENİZ YILDIZLARI

Telefon : 0 544 646 41 41

Cenk KOÇ Deniz Yıldızları Spor Kulübünde

Kategori Haberler
Çarşamba, 14 Aralık 2016 14:59

Serbest Dalış Sporcusu Cenk KOÇ Deniz Yıldızları Spor Kulübünde...

Aramıza hoş geldin Cenk Hocam 

Cenk Koç Kimdir ?

14 Mayıs 1982 yılında İstanbul ili Kadıköy ilçesinde doğdu.

İlk, orta ve lise öğrenimini Tuzla'da tamamladı. Evli 2 çocuk babası ve halen Tuzla'da ikamet etmekte olup ticaretle uğraşmaktadır. Ufak yaşta denize olan merakından dolayı zıpkınla balık avı ve sualtı daima hayatının önemli bir bölümünü kaplamış ve bunun yanında sırasıyla fitness, kick boks ile uzun süre ilgilenmiştir.

Denize olan sevgisinden dolayı su altı dünyasını daha da genişletip, serbest dalış ve havuz yarışmalarına katılmaya başlamıştır. Bu arada SSI level 1-2-3 eğitimlerini de tamamlayıp ileri derece derin dalış tekniklerine de sahiptir. Yarışma hayatına ODTÜ SAS ta başlamış ve 2015 yılında statik apnea Türkiye 4.lük ve 2016 yılında statik apnea Türkiye 2.lik dereceleri vardır.

2014 yılından beri DAK-SAR (Denizde arama kurtarma )'da gönüllü görev yapmaktadır. 2015 yılında bozcaada'da yapılan Kiteboard Avrupa şampiyonasında bot kaptan? olarak görev almış, 2016 yılında Antalya/Kaş'ta yapılan Dünya serbest derinlik Şampiyonasında güvenlik dalgıcı olarak da görev almıştır. Tutku derecesinde Serbest dalış ve zıpkınla balık avı sporlarıyla ilgilenmekte ve yarışmalarına katılmaktadır.

 

CENK HOCA TRANSFERİNİ RESMİ İNSTEGRAM SAYFASINDAN DUYURDU

Sporcularımız Burhan Felek Yüzme Havuzunda

Kategori Haberler
Pazar, 11 Aralık 2016 17:01

10-11 Aralık 2016 tarihlerinde Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda 9 Yaş Teşvik Yarışlarına 20 sporcumuz ile katılım sağladık.

Sene başında Fenerbahçe Spor Kulübünden Kulübümüz Deniz Yıldızları Spor Kulübüne transfer olan Başarılı Milli Yüzücü antrenörümüz Oğuzhan GÜNGÖR'ün röportalı yayınlandı.

 

RÖPORTAJI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Deniz Yıldızları Spor Kulübü yüzme antrenörü Oğuzhan GÜNGÖR İstanbul Tozkoparan Yüzme havuzunda düzenlenen Türkiye Şampiyonası ön elemelerinde 200 metre kelebek stilde birinci oldu.
Başarılı antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz...

Kocaeli Deniz Yıldızları Spor Kulübü Gebze Şubesi Minik öğrencileri, aileleri ve antrenörleri ile 1. yaşını kutladı.

SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ MUZAFFER ÇİNTİMAR MİNİK SPORCULARIMIZLA PASTA KESTİ
Çayırova Sosyal tesislerinde gerçekleştirlen ve geleneksel hale getirilecek olan buluşma Kocaeli İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, İl Spor Şube Müdürü Engin Yaşar, Deniz Yıldızları Spor Kulübü Başkanı Celal Kavaz, Sualtı Hokeyi Milli Takım Antrenörü Kadir Kırlıoğlu, Kulüp Antrenörleri Muratcan Camgöz, Begüm Arıkan, Oğuzhan Güngör, kulüp sporcuları ve ailelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gebze Olimpik Yüzme havuzunun faaliyete açılması ile birlikte Gebze de yüzme eğitimine başlayan ilk kulüp olma başarısını elinde bulunduran Deniz Yıldızları Spor Kulübü kısa zamanda birbirinden yetenekli sporcular yetiştirmenin gururunu ve mutluluğunu sporcular Spor il müdürümüz Muzaffer Çintimar ile birlikte 1 yaş pastasını keserek kutladı.

Sualtı Hokeyinde Türkiyenin 1 numarası olan ve her yıl milli takıma yıldız sporcular gönderen kulübümüz aynı başarısını yüzme branşında da gösterme kararlılığı ile İzmit ve ilçelerindeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor...

Sağlıklı bir geleceğe bizimle kulaç atmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Celal Kavaz
DYK Başkanı
2016

 

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

Deniz Yıldızları Yine Türkiye Şampiyonu

Kategori Haberler
Cumartesi, 03 Eylül 2016 13:10

Sualtı Hokeyi 23 Yaşaltı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası (Erkek) ve Federasyon Kupası (Bayan) Müsabakaları Çanakkale’de yapıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı Yüzme Yarışmaları Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda Tamamlandı

Oğuzhan GÜNGÖR

Kategori Antrenörler
Pazar, 24 Temmuz 2016 23:13

1994 İzmit Doğumluyum.

Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük ve Spor Öğretmenliği Bölümünden Mezun Oldum.

16 yıldır yüzücüyüm 10 yıldır lisanslı kulüp sporcuyum.

  • 6 yıl Kocaeli yüzme kulübünde yüzdüm
  • 11-12 yaş kategorisinde kelebek branşında Türkiye şampiyonluklarım var
  • 2011 yılında 100 kelebek ve 200 kelebekten milli takıma şeçildim.
  • balkan 4. Ve balkan 5.liklerim Var. 

2012 yılında Fenerbahçe Spor Kulübüne transfer oldum 4 yıldır Fenerbahçedeyim. 

  • 2013 yaz şampiyonası 100 kelebek açık yaş  türkiye 3.lüğü
  • 2014 kış şampiyonası 18+ 200 kelebek türkiye 2.liği
  • 2014 yaz şampiyonası 100 kelebek 3.lüğü
  • 2015 açık yaş kış şampiyonası 200 kelebek 1.58.02 dereceyle Türkiye 2.si oldum.  Birinciliği 40 saliseyle kaçırdım.

An İtibariye Kocaeli Deniz Yıldızları Spor Kulübünde YÜZME ANTRENÖRÜ Olarak Görev Yapmaktayım...

 

Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası (TSSF) Balıkesir Atatürk Yüzme Havuzunda tamamlandı.

Her yaz olduğu gibi bu yazda uzman antrenörlerimiz eşliğinde 4-6 yaş arası minik sporculara açık havuzda yüzme eğitimi veriyoruz.

Kocaeli Deniz Yıldızları Spor Kulübü Yüzme Şubesi ve Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü Yüzme Şubesi olarak Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda yüzme ve sualtı hokeyi eğitimlerine aralıksız devam eden bizler olimpik havuzda yaş haddinden dolayı yüzme eğitim alamayan 4-6 yaş arası minik çocuklarımıza açık havuzda yüzme eğitimi veriyoruz.

 

4-6 YAŞ AÇIK HAVUZ YÜZME YAZ OKULU

Havaların ısınmasıyla birlikte Gebze Beşyıldız Özel Eğitim Okulu Açık Yüzme Havuzunda başlayacağımız yüzme eğitimlerine şimdiden kayıt yaptırabilirsiniz.

 

4-6 Yaş Açık Havuz Yüzme Yaz Okulumuza ON-LİNE Başvuruda Bulunmak İçin TIKLAYIN

 

YER : Gebze Beşyıldız Özel Eğitim Okulu Açık Yüzme Havuzu Gebze Fatih Hastanesi yanı , Gebze Koleji arkası (Dönerci Metin Usta karşısı)

NOT : 5 yaş ve 6 yaşına girmek üzere olan çocuklarımız Açık Havuz Yüzme Yaz okulumuzu tamamladıktan sonra Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzda devam eden eğitimlerimize alınacaktır.

0 544 646 41 41