Milli Takımlara En Çok Sporcu Yetiştiren Kulüpler Açıklandı

Pazartesi, 25 Ocak 2016 21:02
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

2015 Yılı Kocaeli İli Milli Takımlara En Çok Sporcu Kazandıran Branşlar ve Kulüpler Açıklandı.

Kocaeli İli 2015 yılı Milli takımlara en çok sporcu kazandıran branşlar ve kulüpler İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar tarafından açıklandı. Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce hazırlanan istatistiksel bilgileri facebook ve twitter sosyal hesaplarından açıklayan İl Spor Müdürümüz Çintimar ''2015 yılında toplam 320 spor kulübü sayısına ulaştıklarını, Kocaeli ve tüm ilçelerinde 2015 yılında çeşitli branşlarda milli takımlarımıza 315 sporcu kazandırıldığını ve Spor Kulüplerine her zaman değer verdiklerini söyledi.

 

KOCAELİ'NİN MİLLİ TAKIMLARA EN ÇOK SPORCU YETİŞTİREN 2. BÜYÜK KULÜBÜ OLDUK

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce hazırlanan istatistiki verilere göre Kocaeli ve tüm ilçelerinde Milli takımımıza 29 sporcu yetiştirerek en çok milli sporcu kazandıran 2. büyük kulüp omanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle 2015 yılı Sualtı Hokeyi Milli Takımımıza kazandırdığımız birbirinden değerli yıldız sporcularımız milli formanın hakkını vererek ülkemize dünya şampiyonluğunu kazandırmaları haklı gururumuzun ilk meyvesi olsa gerek. 

Kocaeli ilinin milli takımlara sporcu yetiştiren 3 büyük kulübü arasında olmaktan büyük gurur ve onur duyuyoruz...
Sağlıklı bir geleceğe bizimle kulaç atarak milli formayı hakkıyla terleten ve ülkemize dünya şampiyonluğu getiren tüm sporcularımızı tebrik ederiz.

www.kocaelidenizyildizlari.com

 

 

DENİZ YILDIZLARI

Telefon : 0 544 646 41 41

Yorum Ekle

0 544 646 41 41