Basın Açıklaması

Perşembe, 03 Aralık 2015 18:12
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Gebze de düzenlenecek olan Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası ve Milli Takım seçmelerini gerçekleştirecek olan Antrenörler arasında Gebze Olimpik Yüzme havuzunda birlikte yüzme eğitimlerimizi sürdürdüğümüz Kocaeli Deniz Yıldızları Spor Kulübü Sualtı Hokeyi Antrenörü Ayrıca Milli Takım Antrenörü Kadir KIRLIOĞLU'da yer almaktadır.

Ayrıca Antrenörlerimizden Sualtı Bayan Milli Takımı Oyuncusu olan Begüm ARIKAN, yine Milli Sporcularımız İlayda ANDAÇ, Demet ÇETİNTAŞ, Günışık KUMRU, Dünya Şampiyonu olan Erkek Milli Takım Oyuncularımızdan Olan Coşkun Yağız AYDIN, Efe Can AY, İsmail SARIKAYA, Sina DEMİRTAŞ, Cihan ÖZDEMİR, Fatih ÇAKAR, Bilal Emin KAHRAMAN, Hakan KUTLU, ve Kulübümüzde Antrenörlüğe yeni başlayan Milli Takım Oyuncusu Furkan MERAL de müsabakalarda yer alacaklardır...

ÇİRKİN İFTİRALARA KULAK ASMIYORUZ

Gebze de uzun yıllardır yüzme sporu ile uğraştıklarını dile getirip ancak ilimizde hiç bir resmi müsabakaya dahi katılmayan kulüplerin özellikle son zamanlarda tarafımıza itafen yazmış oldukları iftiralara kulak asmadığımızı bir kez daha belirtir, henüz Antrenörlerimizden haberi dahi olmayan bazı kulüplerin Çirkin iftiralarına maruz kaldığımızı sizlerle paylaşmak isteriz.

Bünyemizde Milli Sporcu olan Antrenörlerimizin özgeçmiş bilgilerine Resmi web sitemiz olan www.kocaelidenizyildizlari.com adresinden ulaşabilirsiniz.


KULÜBÜMÜZDE ANTRENÖRLÜK YAPAN MİLLİ SPORCULARIMIZI İZLEME FIRSATI AYAĞINIZA GELDİ...

Sizleri 18-20 Aralık 2015 tarihlerinde Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecek olan Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Müsabakalarına ve Milli Takım Seçmelerini İzlemeye Davet Ediyoruz...

DENİZ YILDIZLARI

Telefon : 0 544 646 41 41

Yorum Ekle

0 544 646 41 41