Başvuru Merkezleri ve İstenilen Belgeler

Cumartesi, 17 Ekim 2015 15:51
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Gebze Olimpik Yüzme Havuzu Gebze Gençlerbirliği ve Kocaeli Denizyıldızları Spor Kulüpleri Yüzme Eğitimi Başvuruları Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Gebze Olimpik Yüzme Havuzunun 20 Ekim 2015 Salı günü saat 14:00 da açılışı yapılacağından kulübümüz bünyesince kesin kayıt ve programlama işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.

10 Ekim 2015 Cumartesi günü yoğun katılım ve talep doğrultusunda iki seansta gerçekleştirdiğimiz Bilgilendirme ve Kesin kayıt toplantısı gerçekleştirdik. Kulüp yöneticilerimiz Gebze Olimpik Yüzme Havuzu Genel Koordinatörlerimiz, antrenörlerimiz ve öğrenci velilerimizin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda , hedeflerimiz, beklentilerimiz , havuzda uyulması gereken kulüp kurallarımız ve programlama hakkında geniş bilgiler verildi.

Toplantıya katılan velilerimiz kesin kayıt işlemleri için aşağıdaki istenilen belgeleri ve programlı kesin kayıt başvuru formunu doldurup kulüp sorumlularımıza teslim etti.

Toplantıya katılıp istenilen belgeleri henüz tamamlayamamış velilerimiz, yüzme eğitimlerimize web sitelerimizden on-line olarak yeni kaydolmuş öğrencilerimizin kesin kayıt işlemlerini ise aşağıdaki istenilen belgeleri tamamladıktan sonra aşağıda belirtilen gün ve saat dilimleri içerisinde Gebze Gençlerbirliği Kulüp odasına (Gebze Kapalı Spor Salonu 2. Kat (kantin yanı) teslim etmeleri yeterli olacaktır.

Kesin başvuru formu ve istenilen belgeleri erken tamamlayan gruplar havuzun açılması ile birlikte yüzme eğitimlerimize başlayacak olup , Antrenman programları web sitemizden gün ve saat şeklinde yayınlanacaktır..

Tüm Velilerimize ve Sporcularımıza önemle duyurulur...

İSTENİLEN BELGELER

  1. İdrar Tahlili
  2. Yüzme Sporu yapmasında sakınca yoktur (Sağlık Raporu nasıl alınır tıklayın)
  3. İki adet vesikalık fotoğraf
  4. Nufus Cüzdanı Fotokopisi.
  5. Kesin Kayıt Formu (Evrakları teslim için geldiğinizde doldurulacaktır)

BAŞVURU MERKEZLERİ

  • Yukarıda ki kesin kayıt işlemleri için istenilmiş belgeleri eksiksiz tamamlayan Velilerimiz Hafta içi her gün (Pazartesi-Cuma) Saat 13:00-17:30 arasında Gebze Kapalı Spor Salonu 2. Kat (Kantin yanı) da yer alan Gebze Gençlerbirliği Kulüp odasında ki sorumlu antrenörlerimize teslim edebilirler.

 

0 544 646 41 41

DENİZ YILDIZLARI

Telefon : 0 544 646 41 41

Yorum Ekle

0 544 646 41 41