Deniyıldızları Kulübü başarıya doymuyor

Salı, 23 Haziran 2015 02:13
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Denizyıldızları Yüzme Kulübü, ilimizde yapılan 23 Nisan Yüzme Şenlik Yarışları´nda 7 kez kürsüye çıkarak büyük başarı gösterdi. Yarışmada farklı dallarda birincilik ve ikincilik elde eden Berrenaz Gürel takdir topladı.

Denizyıldızları Yüzme Kulübü ilimizde 27 Nisan Pazar günü yapılan 23 Nisan Yüzme Şenlik Yarışları’nda büyük başarılara imza attı. Müsabakalara; Emirsu Sönmez, Berennaz Gürel, Birsu Kavaz, Serhan Somuncu, Hüseyin Efe Ardoğlu, Yunus Emre Demirci, Gökdeniz Nazlı, Burak Efe Keskin, Onuralp Arslan, Şerefcan Aslan, Ceren Ardoğlu ve Hamid Hamza Soydan ile katılan Denizyıldızları Yüzme Kulübü, 7 kez kürsüye çıkma başarısı gösterdi.

DERECE ELDE ETTİLER
Berennaz Gürel; 50 metre kurbağalama yarışında birinci, 50 metre sırtüstü yarışında ikinci, Birsu Kavaz; 50 metre sırtüstü ve 100 metre karışık yarışlarında ikinci, Hüseyin Efe Ardoğlu 50 metre sırtüstü ve 100 metre karışık yarışlarında ikinci, Serhan Somuncu ise 100 metre karışık yarışında üçüncü oldu. Kulüp, antrenmanlarına haftanın 4 günü Çenesuyu Kapalı Yüzme Havuzu’nda devam ediyor.

 

BİR BAŞARI HİKAYESİ DE ERKEK TAKIMIMIZDAN GELDİ

Deniz Yıldızları Yüzme Kulübü, kulüp tarihinde ilk kez deplasmanda katıldığı 9 yaş teşvik yarışlarında üçüncülük kazanmayı başardı.

22-23 Şubat 2014 tarihleri arasında Kartal Yakacık yüzme havuzunda gerçekleştirilen 9 yaş teşvik yarışlarına katılan Kocaeli Denizyıldızları Yüzme Kulübü sporcuları başarılarıyla göz kamaştırdı. Elde ettikleri başarılarla aileleri ve antrenörlerini sevindiren dört sporcu Fenerbahçe, Galatasaray, İTÜ, Boğaziçi gibi dev kulüplerle yarışırken, 50 metre sırtüstü yarışını Hüseyin Efe Ardoğlu 3. tamamlarken, Berennaz Gürel de kulübü adına 100 metre sırtüstü müsabakasında 7.oldu.EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Elde edilen başarıdan çok mutlu olduğunu belirten Antrenör Muratcan Camgöz; "Kulübümüzün çıktığı ilk deplasman yarışlarında başarıyla mücadele eden 4 sporcumuz, Galatasaraylı ve Fenerbahçeli birçok rakiplerini geçerek bu madalyayı kazandı, mutluyuz. İlk madalyamızı kazanan sporcumuz 50 metre sırtüstünde 00.45.17'lik derecesiyle 3.'lük elde eden Hüseyin oldu. Bu başarıda emeği olan kulübümüzün diğer antrenörleri Dilek Köse, Begüm Arıkan ve Hakan Kutlu arkadaşlarımı da unutmamam gerek.” dedi.

DENİZ YILDIZLARI

Telefon : 0 544 646 41 41

Yorum Ekle

0 544 646 41 41